facebook instagram pinterest vimeo youtube

Niezwykły pokaz Slackline na pustyni Noab

slackline

 

Buszując w sieci natrafiliśmy na niesamowity wyczyn grupy entuzjastów sportów ekstremalnych. Miłośnicy slackline pod wodzą Andy’ego Lewisa skonstruowali imponujący hamak w kształcie pięciokąta, który zawisł 400 metrów nad pustynią Moab w stanie Utah. Tę niezwykłą konstrukcję nazwano “Mothership Space Net Penthouse” i zbudowało ją 50 osób w ciągu zaledwie 3 dni.

 

Highlinersi chodzili po 262 metrowej linie

Niezwykły projekt był dużą zajawką dla każdego z uczestników. Highlinersi chodzili po 262 metrowej linie, a miłośnicy BASE jumpingu i Wingsuit wykonywali skoki przez wykonany w środku otwór. Fotograf Brian Mosbaugh, który odpowiada za oprawę fotograficzną całego przedsięwzięcia wyznał, że “było to bez wątpienia jedno z najbardziej unikalnych spotkań w Święto Dziękczynienia jakie można sobie wyobrazić”. Zobaczcie stronę z wydarzeniem: www.mymodernmet.com.

 

 

Warto poświęcić również chwilę na obejrzenie materiału video z akcji, który pokazuje pomysł i ogrom pracy inicjatorów.

Daniel Administrator
Autor wpisu

Pan Król, bloger i miłośnik wschodnich krain. Orędownik podróży do miejsc nierozwiniętych turystycznie, aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku. Zwolennik klasycznych podróży z plecakiem. Kolekcjoner winyli i pamiątek ze świata. Beergeek. Tester sprzętu optoelektronicznego. Działkowicz. 

follow me


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Top