facebook instagram pinterest vimeo youtube

Infoloty.pl – wyszukiwarka lotów, z której korzystamy

 

Na pewno macie swoje sposoby na szukanie tanich połączeń lotniczych. Jest dużo narzędzi w internetach, które pomagają w planowaniu podróży, wyszukiwaniu naprawdę dobrych promocji i opcji noclegowych. W tym wpisie chcemy pokazać Wam pokazać portal, z którego sami korzystamy i który przy okazji jest świetnym przykładem polskiej przedsiębiorczości.

Infoloty.pl – Nr 1 w podróżowaniu, to nie tylko strona do szukania tanich biletów lotniczych, ale kompleksowy planer podróży. Możecie za jej pośrednictwem zaprogramować wakacje do A do Z, kupując loty, rezerwując hotele, parkingi, a także sprawdzając dostępne na miejscu atrakcje. Narzędzie to powinno znaleźć się w gronie Waszych aplikacji do organizowania wyjazdów turystycznych.

 

Infoloty.pl – wyszukiwarka tanich lotów

Poruszanie się po stronie głównej jest o wiele bardziej intuicyjne niż na podobnych wyszukiwarkach tanich lotów w polskim internecie. Wszystko jest poukładane, na swoim miejscu, nie trzeba za dużo główkować. Najważniejsza oczywiście sekcja z wyborem lotów, ale jest też belka menu z promocjami, alertem cenowym, hotelami, parkingami i podróżami grupowymi.

 

Infoloty.pl – na stronie głównej znajdziesz wszystko, do szybkiego zaplanowania następnej podróży.

 

Nie przegap okazji dnia

No właśnie, wszyscy kochamy złowić tani lot! Projektanci projektu Infoloty.pl zadbali o to, aby kierunki z atrakcyjnymi biletami lotniczymi były prezentowane w formie obrazkowej. Charakterystyczny motyw miasta, data i cena – takie kombo informacyjne pozwala w łatwy sposób przebierać w tanich opcjach lotniczych. A jest ich sporo i są na bieżąco aktualizowane przez moderatorów portalu.

 

Promocyjne loty są na bieżąco aktualizowane

 

Infoloty.pl – zarezerwuj hotel lub parking

Przydatną funkcją portalu jest wyszukiwarka noclegów po podaniu konkretnego miasta. I tak np. dla miasta Malaga otrzymujemy pełną listę zakwaterowania dla dwóch osób na 18-19 marca 2020. Szybko i konkretnie, bez wyskakiwania zbędnych pop-upów czy innych upierdliwych i nachalnych reklam. Tak samo z parkingami, których rezerwację można zgrać z kupieniem biletu lotniczego i miejsca noclegowego.

Użytkownik ma dostęp do ponad 1,3 mln hoteli, ale ich liczbę może zawęzić korzystając z odpowiednich filtrów. Liczba gwiazdek świadczy o standardzie i udogodnieniach, jakich można się spodziewać w hotelu. Parametr standardowy dla najpopularniejszych narzędzi, takich jak Booking.com czy Hostelworld.com.  Można oczywiście wybrać typ pokoi hotelowych czy rodzajów serwowanych przez obsługę śniadań. Można również zapoznać się z opiniami osób, które korzystały z usług danego hotelu.

 

Infoloty.pl to poza wyszukiwarką tanich lotów również planer zakwaterowania na miejscu. Ilość hoteli, hosteli i gościńców jest wciąż poszerzana, a samo planowanie noclegu proste i szybkie.

 

Infoloty.pl – alert cenowy

Ciekawym narzędziem dla podróżników dostępnym na Infoloty.pl jest tzw. alert cenowy. Możecie w tej zakładce ustawić swoje alerty cenowe i być na bieżąco z promocjami. Wybierz kierunek podróży który Cię interesuje i przedział czasowy, a pracownicy Infolotów przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę i możliwie najbardziej korzystne warunki cenowe. Przygotowana propozycja zostanie do Ciebie wysłana na e-mail. To duże udogodnienie, szczególnie dla etatowców łączących pracę z pasją podróżowania. Grafik jest elastyczny – alerty można w dowolnej chwili programować na nowo.

 

Zaprojektuj własne alerty cenowe na podróżnicze kierunki, które planujesz zrealizować. Ekipa Infoloty.pl będzie na bieżąco podsyłać możliwie, jak najlepsze cenowo połączenie. Zaoszczędzisz dużo czasu i niepotrzebnych nerwów 🙂

 

Funkcja “alert cenowy” jest narzędziem, z którego regularnie korzystamy. Sprawdza się ono szczególnie w kontekście organizowania citybreaków. Kochamy je równie mocno, jak eksplorowanie byłych republik ZSRR, takich jak np. Turkmenistan. Ogólnie rzecz biorąc, zaprojektowanie własnych alertów wymaga przemyślenia kierunków.  Bezsprzecznie jednak otrzymywanie gotowych propozycji od Infoloty.pl jest obiektywnie ekonomicznie opłacalne. Czas jest bowiem w dzisiejszych czasach trudny do oszacowania, a możliwość jego oszczędzenia stanowi znakomitą inwestycję na przyszłość.

 

Przykład projektowanego kierunku

 

Infoloty.pl – podróżuj grupowo!

 

Kolejna ciekawa opcja, która ułatwi planowanie podróży. W zakładce “podróże grupowe” możliwe jest wysłanie zgłoszenia do twórców portalu Infoloty.pl z informacją o planowanej podróży dla np. 10 osób. Gdy tylko pojawi się korzystna oferta cenowa na np. loty z Warszawy do Florencji, zostaniecie o tym poinformowani stosownie wcześnie. Macie pewność, że cała ekipa poleci jednym samolotem przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego kosztu zakupu biletów.

Aplikacja mobilna na telefon

Portal Infoloty.pl dostępny jest również w formie aplikacji mobilnej na telefony z systemem Android i iOS. Apka działa stabilnie, nie przycina, jest intuicyjnie zaprojektowana. Fajna opcja szczególnie przy wyszukiwaniu tanich biletów lotniczych czy planowaniu alertów.

 

 

 

Infoloty.pl – opcja MultiLine

To narzędzie poza alertem cenowym, to naszym zdaniem najlepsza funkcjonalność portalu Infoloty.pl. Zasada działania opcji Multiline jest prosta, jak budowa cepa. Jeśli np. szukacie lotów łączonych z Polski do Mongolii, bo bezpośrednich nie ma, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki low-costowych lotów z przesiadką. Narzędzie “zasysa” informacje o lotach pokazując na liście dostępne możliwości w cenach od najniższej do najwyższej.

 

 

Daniel Administrator
Autor wpisu

Pan Król, bloger i miłośnik wschodnich krain. Orędownik podróży do miejsc nierozwiniętych turystycznie, aktywny uczestnik życia społeczno-politycznego; człowiek interesu na miarę XXI wieku. Zwolennik klasycznych podróży z plecakiem. Kolekcjoner winyli i pamiątek ze świata. Beergeek. Tester sprzętu optoelektronicznego. Działkowicz. 

follow me


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Top